Зелений тариф в Україні

Закон України про «Зелений» тариф було прийнято 25 вересня 2008 року. Закон передбачає обов’язкове придбання постачальниками електроенергії. В нашому випадку це електроенергія згенерована сонячними електростанціями.
«Зелений тариф» – це спеціальні фінансові умови, що дозволяють приватним домогосподарствам або підприємствам ставати учасниками національного Енергоринку і не тільки споживати, але і продавати вироблену домашніми або промисловими сонячними електростанціями електрику в електромережу загального користування.

Як підключити зелений тариф?

Компанія ІФ-ЕНЕРГО будує сонячні станції та підключає їх до зеленого тарифу «під ключ»! Вам не потрібно ні про що турбуватися, наші фахівці все зроблять за Вас.

Найбільш проста процедура отримання зеленого тарифу – для приватних домогосподарств. Приватні домовласники можуть підключати за зеленим тарифом фотоелектричні станції потужністю до 30 кВт.

Підключення потужної мережевої сонячної електростанції за зеленим тарифом – непростий процес, як з технічної, так і з організаційної та юридичної точок зору.

Але фахівці ІФ-ЕНЕРГО готові повністю взяти на себе всі аспекти створення нового енергетичного бізнесу для Вас.

 

Зелений тариф для домогосподарств

При підключенні зеленого тарифу домогосподарства можуть продавати електроенергію за ціною котра більше як в два рази перевищує ціну за якою вони купують її для своїх потреб - 4,25 грн/кВт⋅г (продаж) проти 1,68 грн/кВт⋅г (купівля). Тобто ви отримуєте різницю в 2,57 грн. за кожну кВт. згенерованої енергії.

Як може працювати “зелений тариф” на таких, здавалося б, невигідних для Енергоринку умовах?
Насправді, це вигідно всім!
Такі пільгові умови були створені Енергоринком в рамках довгострокової програми розвитку з ціллю стимулювання створення нової національної енергосистеми, в якій відновлювані джерела електроенергії будуть складати значну частину. Нова розподілена енергосистема стане більш захищеною від перенавантажень, буде менш залежною від локальних аварій, а також дозволить знизити споживання вуглеводневих енергоносіїв для вироблення електроенергії.
“Зелений тариф” не підключиш без мережевої сонячної електростанції. Спеціалісти компанії ІФ-ЕНЕРГО готові спроектувати, побудувати та підключити сонячну електростанцію для вас. Просто замовте у спеціалістів ІФ-ЕНЕРГО безкоштовний індивідуальний прорахунок і комерційну пропозицію для вашого унікального завдання та технічних вимог.