Обладнання

Мережеві інвертори Huawei

Мережеві інвертори Huawei

Компанія Huawei Technologies – китайська компанія, яка займається розробкою і впровадженням рішень в галузі телекомунікацій. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є Solar Solutions – рішення в галузі сонячної енергетики. Huawei виробляє сонячні інвертори і інтелектуальні рішення для моніторингу сонячних електростанцій. Максимальний ККД інверторів становить 98,5%.

Стандартна гарантія – 5 років.

Мережеві інвертори Solis

Мережеві інвертори Solis

Мережеві трифазні інвертори Solis виробляють на заводах корпорації Ningbo Ginlong Technologies.

Вони є інноваційними високоефективними перетворювачами енергії сонця і використовуються при побудові мережевих фотоелектричних станцій.

Ідеально підходять для підключення станцій по «зеленому тарифу». Їх використовують як для приватних, так і промислових сонячних електростанцій.

Сонячні модулі Tale SUN

Сонячні модулі Tale SUN

Suzhou Talesun Solar Technologies Co.Ltd. є дочірньою компанією Jiangsu Zhongli Group (SZ: 002309). Talesun Solar була заснована в 2010 році з загальним обсягом інвестицій 5 млрд. Юанів (статутний капітал 3 млрд. Юанів). Компанія Talesun Solar з річною потужністю 4 ГВт осередків і 5 ГВт модулів побудувала сучасну, повністю автоматизовану виробничу лінію. Устаткування поставляється з Італії, Німеччини та Японії, що дозволило Talesun Solar стати провідною в світі великої науково-дослідної та фотоелектричної компанією. 

Talesun Solar - одна з небагатьох китайських компаній, яка отримала сертифікат якості VDE в фотоелектричної промисловості, який гарантує чудову якість продукції Talesun Solar. Компанія Talesun Solar також отримала нагороду «Кращий виробник фотоелектричних систем Китаю-2015» за те, що є відмінним виробником фотоелектричних систем.
Talesun Solar займає лідируючі позиції в розширенні ланцюжка фотоелектричної промисловості: до кінця 2017 Talesun Solar інвестувала і розробила більш 6 ГВт фотоелектричних електростанцій. Talesun Solar інноваційно запустив високоефективний проект «Diversified Eco-Agric PV» в 2016 році. Talesun Solar грає провідну роль в розширенні глобальної ланцюга фотоелектричної промисловості і сприяє поліпшенню стану навколишнього середовища в світі.

Сонячні модулі Trina Solar

Сонячні модулі Trina Solar

Компанія Trina Solar - одна з найстаріших в галузі фотовольтаїки. Даний бренд було засновано ще у 1997 році, в китайській провінції Цзянсу. Бренд швидко вирвався в лідери ринку, щорічно демонструючи зростання прибутку та об’єму виробленої продукції.
На основі панелей Trina було змонтовано сонячні електростанції промислового і домашнього типу в різних куточках світу: Азії, Америці, Європі, Австралії та Африці. Автоматизований цикл виробництва панелей дозволяє компанії виготовляти фотомодулі найвищої якості, що підтверджено такими експертними комісіями, як TUV SUD, CQC, CE і т.д.
Компанія затвердила більше 1300 патентів в галузі фотовольтаїки, а обсяг реалізованої продукції становить більше 45 ГВт щорічно. Компанії належить кілька рекордів у ефективності сонячної комірки (фотоелемента). Тому Trina Solar з впевненістю можна назвати одною з кращих в світі в своїй області.